Urządzamy kącik relaksu w domowej przestrzeni

0

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - temu powiedzeniu chyba nikt nie zaprzeczy. Dom to przystań bezpieczeństwa, azyl, spokój, rodzina - ona i on i ci najmłodsi, ich uśmiech i gwar, zapach... długo by jeszcze można tak wymieniać.

A jak wygląda codzienność? Ona i On wrócili z pracy i już od progu czekają na nich domowe obowiązki, w tym te najważniejsze - rodzicielskie, a tych jest naprawdę wiele. Rozpoczynają się od popołudnia i trwają z reguły do późnego wieczora.

Są jednak i takie dni, kiedy rodzic odczuwa potrzebę odizolowania się dosłownie od wszystkiego, od różnych, najróżniejszych dźwięków napływających z otaczającej go przestrzeni. Zazwyczaj potrafi sobie z tym poradzić, w końcu ma wprawę, ale czasami jest tak, że po prostu - jakby to powiedzieć "wymięka". I co wówczas? Najczęściej uruchamia marzenia. Marzy o jednej krótkiej chwili tylko dla siebie, chwili pobycia sam na sam ze sobą.

Dlatego w każdym domu powinno znaleźć się miejsce dla rodzica, miejsce na choćby niewielką relaksacyjną przestrzeń, małą oazę ciszy i spokoju umożliwiającą odpoczynek.

W kąciku relaksu najważniejszy jest oczywiście wygodny fotel, może być z podnóżkiem lub bez. Ważne by miał wysokie, wyprofilowane oparcie, no i podłokietniki. Przyda się też stolik i odpowiednie oświetlenie.

Co do foteli to dla Pań, zmęczonych Mam, mamy fotel wierny wzorniczym ideałom i fajny do przytulania - fotel EGG lub SWING - fotel wyściełany miękkimi poduchami i do tego bujany.

 

Natomiast spracowanemu, zmęczonemu Tacie proponujemy prawdziwy fotel z charakterem - fotel LOUNGE - może być z podnóżkiem lub fotel CONTOUR - ten jest już w zestawie z podnóżkiem.

 

Nasze fotelowe propozycje zapewniają maksimum wygody, maksimum relaksu, maksimum wyciszenia, maksimum odprężenia w zaciszu domowym

A jaki stolik do relaksacyjnego kącika? Może być niewielki i nie musi pasować do całej aranżacji wnętrza. To ma być stolik - pomocnik, na który odłożyć można książkę, postawić filiżankę z herbatą, a jeśli to będzie późna wieczorowa pora szklankę mleka.

A już na sam koniec lampa, koniecznie stojąca, podłogowa ze źródłem światła, którym łatwo można sterować.

 

Kochani - podarujmy więc sobie wygodę, najwyższą formę relaksu – każda Mama, każdy Tata, każdy z nas na to zasługuje.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl