Hokery - siedziska pożądane do otwartych przestrzeni

0
Hokery - pożądane siedziska do otwartych przestrzeni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W aranżacji wnętrz domowych wzajemne i płynne przenikanie się przestrzeni nie wychodzi z mody, a jest wręcz tak, że takich rozwiązań przybywa, szczególnie, gdy dotyczy to kuchni otwartej na salon lub jadalnię. 

Takie przestrzenie są elastyczne pod wieloma względami i integrują, dając więcej okazji na spędzanie wspólnego czasu z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi. 

I tu na scenę wkraczają hokery, bo to one stają się jednym z najważniejszych i niezastąpionych elementów wyposażenia  otwartych przestrzeni. Bez nich ani rusz.

Odpowiednim dla nich miejscem jest wyspa i półwyspa kuchenna, podwyższony blat, pełniący rolę wygodnego stołu, jak również domowy minibarek. Można na nich przysiąść i to całkiem wygodnie, porozmawiać z osobą akurat krzątającą się w strefie kuchni, wypić kawę, herbatę, a nawet zjeść obiad czy kolację.

Hokery są różne, w różnych stylach, więc z łatwością można dopasować je do stylistyki i charakteru wnętrza, budując nawet, przy ich udziale założony znacznie wcześniej wizerunek takiej na wskroś otwartej przestrzeni.

Hokery to siedziska z potencjałem. W ich przypadku ważne są zarówno walory użytkowe, ergonomiczne, konstrukcyjne, jak i te estetyczne - no któż z nas nie lubi ładnego mebla. Z punktu widzenia użytkownika ważne są też inne udogodnienia takie jak: płynna regulacja wysokości siedziska hokera, podpórka do nóg czy podłokietniki. Dla wielu ważne jest również, by samo siedzisko hokera miało miękkie, tapicerowane siedzisko.

Polacy najbardziej kochają wnętrza nowoczesne, minimalistyczne no i oczywiście te urządzone po skandynawsku. Miłośnicy takich wnętrz z wyborem hokerów nie mają problemów, a to dlatego, że modeli nowoczesnych na rynku jest najwięcej - u nas również. Są z różnych materiałów i w różnych kolorach, często w połączeniu z drewnem, hokery metalowe i z tapicerowanym siedziskiem, hokery wyróżniające się ciekawą, oryginalną formą.

To jeszcze nie wszystkie propozycje yourspace.pl - jest wiele innych. Każdy, kto urządza otwartą przestrzeń znajdzie odpowiedni model hokera dla siebie, a także z tej samej linii wzorniczej może dobrać krzesła, tworząc tym samym spójną aranżacyjną całość.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl